کتاب های طراحی باغ – 4 ایده اصلی که می توانید از کتاب های طراحی برای باغ ها بیاموزید

می توانید چیزهای زیادی از کتابهای طراحی باغ یاد بگیرید. کتاب های طراحی باغ نحوه چیدمان انواع باغ ها را به شما نشان می دهد و می تواند ایده های خلاقانه و همچنین مشاوره فنی به شما ارائه دهد. هر باغبان باید کتابخانه ای از کتابهای طراحی باغ توسط نویسندگان مختلف ایجاد کند ، اگرچه وب سایت ها و کتاب های آنلاین وجود دارد که می توانید در آن تحقیق کنید.

کتاب ها و وب سایت های طراحی باغ می تواند به شما پیشنهادات و “اسرار” را برای نگهداری گیاه بابا آدم راه اندازی و پرورش باغ های میوه ، باغ های سبزیجات ، باغ های گیاهان ، باغ های گل ، باغ های مختلط که شامل درختان است ، و حتی باغ های کانتینر ، باغ آشپزخانه ، باغ های زمستانی ، باغ های تختخواب فرانسوی ، باغ هایی که بر اساس مضامین رنگی بنا شده اند و باغ های “پروانه ای” (یعنی به طور خاص برای جذب پروانه ها ایجاد شده اند).

این کتابها به شما امکان می دهد از افکار و تجربیات سایر باغبانان بیاموزید و می توانید اندازه گیری ، ابعاد ، ابزار پیشنهادی ، انواع پیشنهادی انواع دانه ها ، دستورالعمل های کمپوست و مالچ و غیره را برای شما فراهم کند.

برخی از ایده های اصلی که از کتابهای طراحی باغ با کیفیت یاد خواهید گرفت چیست؟

چگونه برای آنچه می خواهید رشد کنید ، خاک “درست و مناسب” داشته باشید. شما می آموزید که چگونه خاک محلی خود را آزمایش کنید ، یا آزمایش DIY را برای تعادل pH انجام دهید و نحوه تنظیم آن را با آهک یا گوگرد مطابق با نیاز گیاهانی که می خواهید رشد دهید ، یاد خواهید گرفت. شما همچنین در مورد روش های مناسب و کارآمد مالچ ، کمپوست و کود دهی یاد خواهید گرفت.
چیدمان ها بله ، چیدمان باغ کاملاً مهم است. شما باید بدانید که گیاهان ، بوته ها ، گیاهان و درختان خاص برای دونده و ریشه های خود چه مقدار فضای لازم دارند. علاوه بر این ، شما یک طرح می خواهید که ترکیبی از کارایی ، جذابیت زیبایی و راحتی در علف های هرز و آبیاری باشد.
از بین رفتن چه سنگهایی و نگهداری چه سنگهایی. بعضی از سنگها و سنگها با طرحهای خاصی از باغ مطابقت دارند. دیگران فقط مانع رشد می شوند یا مانع رشد می شوند. و برخی فقط از نظر زیبایی ناپسند خواهند بود. خواهید آموخت که چه چیزهایی را باید دور بریزید و چه چیزهایی را باید نگه دارید.
آنچه باید سعی کنید در منطقه ای که زندگی می کنید رشد کنید. مناطق در حال رشد با توجه به آب و هوا به “مناطق” تقسیم می شوند. هر منطقه نقاط ضعف و مزایایی برای گیاهان و درختان مختلف دارد. دانستن اینکه چه چیزی در منطقه شما شکوفا خواهد شد و چه چیزی دست و پا خواهد زد ، برای یک باغبانی سالم و پرمحتوا ضروری است.